صنعت نفت ایران
1398/6/28
Thursday

آخرین اخبار

آرشیو اخبار
صنعت نفت

نفت ۱۰۰ دلاری به این زودی‌ها بازنمی‌گردد؟ ۲۶ شهریور

استفاده از ذخایر، باز کردن احتمالی ذخایر استراتژیک نفت آمریکا و تعمیر بخشی از پالایشگاه بقیق عربستان به همراه افزایش تولید برخی از اعضای ائتلاف اوپک جلوی ۱۰۰ دلاری شدن نفت را می‌گیرد.

صنعت نفت

خریداران نفت عربستان به دنبال جایگزین می‌گردند ۲۶ شهریور

پس از حمله به تاسیسات نفتی عربستان پالایشگاه های آسیا به دنبال جایگزینی برای عرضه نفت عربستان می گردند.

صنعت نفت

استخدام سرپرست برق (با مدرک مهندسی برق) در جهت فعالیت در پروژه تعمیر تجهیزات نفتی و نیروگاهی در جنوب کشور ۲۶ شهریور

از مهندسین برق جهت فعالیت در عنوان شغلی سرپرست برق در پروژه تعمیر تجهیزات نفتی و نیروگاهی در جنوب کشور دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

حمله به تاسیسات پالایشگاهی عربستان اقتصاد کُند هند را تهدید می‌کند ۲۵ شهریور

قیمت بالاتر واردات نفت مطمئناً اقتصاد هند را کندتر خواهد کرد. هر گونه افزایش در قیمت جهانی نفت خام کسری تجاری هند را شدیدتر می کند.

صنعت نفت

عربستان نفت سبک برای عرضه به خریداران آسیایی ندارد ۲۵ شهریور

شرکت آرامکوی عربستان به چندین مشتری آسیایی خود اعلام کرد طبق قراردادهایشان نفت مورد نیاز را در اختیار آنها قرار می دهد اما به جای نفت سبک باید درجات نفت سنگین دریافت کنند.

صنعت نفت

تلاش ترامپ برای انحراف افکار علیه ایران در ماجرای حمله به تأسیسات نفتی عربستان ۲۵ شهریور

رئیس‌جمهور آمریکا طی پیامی توئیتری بار دیگر تلاش کرد افکار عمومی جهان را در ماجرای حمله اخیر به تأسیسات نفتی شرکت سعودی آرامکو به سمت ایران منحرف کند.

صنعت نفت

بلومبرگ: تولید نفت عربستان نصف شد ۲۳ شهریور

بلومبرگ به نقل از منابع آگاه اعلام کرد در پی حملات پهپادی حوثی ها به تاسیسات نفتی آرامکو، تولید نفت عربستان ۵ میلیون بشکه در روز کاهش یافته است.

صنعت نفت

استخدام 11 عنوان شغلی برای کارشناسان فرآیند - برق - کنترل و ابزار دقیق - مکانیک - مدیر منابع انسانی و ... در یک شرکت پیمانکاری در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی جهت تکمیل کادر خود در استان خوزستان و تهران ۲۳ شهریور

یک شرکت پیمانکاری در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی جهت تکمیل کادر خود در استان خوزستان و تهران در عنوان های شغلی برای کارشناسان فرآیند - برق - کنترل و ابزار دقیق - مکانیک - مدیر منابع انسانی و ... از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام کارشناس و کارشناس ارشد ابزاردقیق - مکانیک - شیمی - برق در شرکت معتبر بازرگانی خارجی در زمینه صنایع نفت و گاز ۲۳ شهریور

شرکت معتبر بازرگانی خارجی در زمینه صنایع نفت و گاز از کارشناسان/ کارشناسان ارشد ابزاردقیق - مکانیک - شیمی - برق دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام در شرکت مهندسین مشاور معتبر دارای رتبه یک در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی ۱۶ شهریور

شرکت مهندسین مشاور معتبر دارای رتبه یک در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی در دفتر تهران و کارگاه خارک دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

ماجرای کلاهبرداری جدید به اسم کارت سوخت ۱۵ شهریور

قرار بود کارت سوخت با هدف سروسامان دادن به وضعیت سوخت وارد میدان شود اما ظاهرا عرصه برای کلاهبرداری به شکل‌های مختلف نیز به وجود آمده است.

صنعت نفت

کشمکش اوپک برای متوقف کردن ریزش قیمت نفت ۱۵ شهریور

اوپک برای تقویت قیمت نفت در بحبوحه وخامت دورنمای رشد اقتصاد جهانی و اختلاف تجاری میان آمریکا و چین به سختی تلاش می‌کند.

© 2019 - All rights reserved