صنعت نفت ایران
1399/1/19
Tuesday

اخبار و آگهی استخدام

آر اس اس
صنعت نفت

استخدام کارشناس تولید با مدرک کارشناس و کارشناس ارشد الکترونیک – مکانیک – جامدات – صنایع و کارشناس اداری و مالی ۱۳۹۹/۰۱/۱۹

جهت عنوان شغلی کارشناس تولید از کارشناسان ارشد الکترونیک – مکانیک – جامدات – صنایع و ...کارشناس اداری و مالی از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام مهندس مکانیک تاسیسات و سیالات ۱۳۹۹/۰۱/۱۹

از مهندسین مکانیک تاسیسات و سیالات آشنا به طراحی سیستم های کانال کشی و تهویه صنعتی، مسلط به نرم افزار HVAC و فلوئنت (Fluent) به صورت پروژه ای و دورکاری با شرایط بسیار مناسب دعوت به همکاری می گردد.

صنعت نفت

استخدام مهندس معمار (با حداقل مدرک کارشناسی) ۱۳۹۹/۰۱/۱۷

جهت عنوان شغلی سرپرست کارگاه از واجدین شرایط با حداقل مدرک کارشناسی (مهندس معمار) با حداقل 2 سال سابقه اجرا دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام کارشناس دفتر برنامه ریزی در شهرک صنعتی گلگون ۱۳۹۹/۰۱/۱۷

جهت عنوان شغلی کارشناس دفتر برنامه ریزی از واجدین شرایط مسلط به Excel و MSPجهت فعالیت در شهرک ‎صنعتی‎گلگون دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام کارشناس شیمی در یک شرکت تولیدی محصولات شوینده جهت فعالیت در تهران ۱۳۹۹/۰۱/۱۷

در یک شرکت تولیدی محصولات شوینده از کارشناسان شیمی جهت خرید مواد اولیه شیمیایی با دو سال سابقه و مسلط به کامپیوتر جهت فعالیت در تهران دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام کارشناس خرید با مدرک مهندسی مکانیک (با سابقه نفت و گاز) ۱۳۹۹/۰۱/۱۶

جهت عنوان شغلی کارشناس خرید از مهندسین مکانیک (با سابقه نفت و گاز) آشنا به وندور جهت فعالیت در اهواز و ایلام دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام مهندس طراحی صنعتی در یک شرکت معتبر واقع در جاده مخصوص کرج ۱۳۹۹/۰۱/۱۶

یک شرکت معتبر واقع در جاده مخصوص کرج از مهندسین طراحی صنعتی آشنا با قالبسازی‌ نرم ‌افزارهای2و3بعدی دعوت به همکاری می نماید. 02144984464 0936847694

صنعت نفت

استخدام مهندس ‌صنایع ‌یا متالوژی جهت فعالیت در محدوده شرق تهران ۱۳۹۹/۰۱/۱۶

از مهندسین صنایع یا متالوژی آشنا به ISO9001 و IATFجهت فعالیت در محدوده شرق تهران با سرویس ایاب و ذهاب (صبحانه + ناهار+ بیمه) دعوت به همکاری می شود. ارسال رزومه: 0937101181

صنعت نفت

استخدام کارشناس مهندسی برق (ترجیحا الکترونیک) ۱۳۹۹/۰۱/۱۶

از کارشناسان مهندسی برق ترجیحا الکتــرونیک (خانم) با حداکثر 3سال ‌سابقه‌کار مرتبط علاقمند به کار در خط تولید قطعات الکترونیک( شمس آباد) با سرویس+بیمه+حقوق وزارت کار دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

دعوت به همکاری جهت کار پاره وقت و دور کاری ۱۳۹۸/۱۲/۲۶

گروه مهندسی و بازرگانی سیمرغ ایرانیان به منظور توسعه خدمات و کسب و کار آنلاین خود، برای سه ردیف شغلی به صورت دور کاری و پاره وقت، دعوت به همکاری می نماید. معلولین گرامی در اولویت همکاری می باشند.

صنعت نفت

استخدام مدیر تولید (با سابقه در صنعت قطعات پلیمری خودرو) جهت فعالیت در محدوده قلعه حسن خان ۱۳۹۸/۱۲/۲۶

جهت عنوان شغلی مدیرتولید از واجدین شرایط با حداقل 5سال سابقه در صنعت قطعات پلیمری خودرو جهت فعالیت در محدوده قلعه حسن خان دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام مدیر بازرگانی خارجی در شرکت معتبر تولیدی و بازرگانی در زمینه صنایع شیمیایی ۱۳۹۸/۱۲/۲۶

شرکت معتبر تولیدی و بازرگانی در زمینه صنایع شیمیایی جهت عنوان شغلی مدیر بازرگانی خارجی جهت مدیریت سفارشات خارجی، با 7 سال سابقه کار مفید و مسلط به زبان انگلیسی و قوانین و مقررات بازرگانی داخلی و جهانی دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام کارشناس شیمی در یک شرکت تولیدی جهت فعالیت در دفتر تهران ۱۳۹۸/۱۲/۲۶

یک شرکت تولیدی محصولات شوینده برای دفتر تهران از کارشناسان شیمی جهت خرید مواد اولیه شیمیایی با دو سال سابقه و مسلط به کامپیوتر دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام مهندس مکانیک – برق در شرکت مهندسان مشاور جهت نظارت کارگاهی در تهران ۱۳۹۸/۱۲/۲۶

شرکت مهندسان مشاور جهت نظارت کارگاهی در تهران از مهندسین مکانیک – برق دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

فرصت های شغلی شرکت نفتی اکسون موبیل ExxonMobil ۱۳۹۸/۱۲/۲۵

فرصت های شغلی شرکت نفتی اکسون موبیل ExxonMobil در سراسر جهان- پانزده مارس 2020

© 2019 - All rights reserved