صنعت نفت ایران
1398/4/30
Sunday

اخبار

صنعت نفت

فرصت های شغلی معرفی شده توسط شرکت rigzone در امارات متحده عربی ۲۹ تیر

فرصت های شغلی معرفی شده توسط شرکت rigzone در امارات متحده عربی - 20 زوییه 2019

صنعت نفت

افزایش بهای معاملات نفت در پی تحولات جدید در خاورمیانه ۲۹ تیر

بهای معاملات نفت روز جمعه در پی تحولات جدید در خاورمیانه افزایش پیدا کرد. همچنین تحت تاثیر دورنمای تقاضای کمتر و ادامه رشد تولید نفت آمریکا، کاهش هفتگی سنگینی را تجربه کرد.

صنعت نفت

بهای نفت به مرز 63 دلار نزدیک شد ۲۹ تیر

قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات روز جمعه با ۵۴ سنت افزایش به ۶۲ دلار و ۴۷ سنت رسید.

صنعت نفت

استخدام کارشناس متالوژی - مکانیک - عمران و ... در شرکت فعال در زمینه تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی واقع در جنوب غربی تهران ۲۹ تیر

شرکتی فعال در زمینه تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی واقع در جنوب غربی تهران از کارشناسان متالوژی - مکانیک - عمران و ... دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

قیمت نفت برنت افزایش یافت ۲۷ تیر

قیمت نفت آمریکا پس از سقوط در روز گذشته که تحت تاثیر آمار رشد ذخایر فرآورده‌های نفتی آمریکا روی داد، در معاملات روز پنج شنبه ثابت بود در حالی که نفت برنت افزایش داشت.

صنعت نفت

ایران و هندوستان به‌دنبال حفظ روابط نفتی ۲۷ تیر

هند دومین مشتری نفتی ایران است و آن‌طور که این روزها در خبرها دیده می‌شود، روابط این دو کشور در حال تقویت بوده و به‌نظر می‌رسد که جای هند در لیست مشتریان نفتی ایران حفظ شده است.

صنعت نفت

فرصت های شغلی اعلام شده توسط شرکت Technip برای سراسر جهان ۲۶ تیر

فرصت های شغلی اعلام شده توسط شرکت Technip برای سراسر جهان

صنعت نفت

رشد اندک قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه ۲۶ تیر

قیمت نفت پس از ریزش سنگینی که در معاملات روز گذشته تجربه کرد، روز چهارشنبه اندکی افزایش پیدا کرد اما افت کمتر از حد انتظار ذخایر آمریکا باعث شد روند رشد قیمت‌ها محدود شود.

صنعت نفت

احتمال واگذاری ۱۰۰درصدی سهم قرارداد فاز ۱۱ پارس جنوبی به شرکت پتروپارس ۲۶ تیر

با وجود در دستور کار قرار گرفتن طرح مسئله تعیین تکلیف قرارداد فاز ۱۱ پارس جنوبی در جلسه سران قوا و مخالفت ایران با درخواست تعلیق دوساله چینی‌ها، احتمال واگذاری ۱۰۰درصدی سهم قرارداد فاز ۱۱ پارس جنوبی به شرکت پتروپارس قوت گرفته است.

صنعت نفت

توقیف نفتکش ایران توسط انگلیس یک مسئله سیاسی است ۲۵ تیر

مدیر سابق امور بین‌الملل شرکت ملی نفت ایران گفت: توقیف نفتکش حامل نفت ایران در آب‌های بین‌المللی از سوی انگلیسی‌ها تنها یک مسئله سیاسی است.

صنعت نفت

ایران نهمین مصرف‌کننده انرژی در دنیا شناخته شد ۲۵ تیر

ایران نهمین مصرف‌کننده انرژی در دنیا شناخته شده و این مصرف انرژی معادل ۳.۴ میلیون بشکه نفت خام است. مطالعات نشان می‌دهد که مصرف انرژی در دنیا در طی این سال‌ها دو برابر شده است.

صنعت نفت

افزایش مصرف نفت خام چین در ماه ژوئن ۲۴ تیر

داده‌های رسمی روز دوشنبه نشان داد که به دنبال آغاز به کار دو پالایشگاه بزرگ جدید، مصرف نفت خام چین در ماه ژوئن ۷.۷ درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل رشد کرده و به رکورد جدیدی رسیده است.

صنعت نفت

کاهش ۶ دلاری قیمت نفت‌ سنگین ایران در ماه ژوئن ۲۴ تیر

قیمت نفت‌ خام سنگین ایران در ماه ژوئن (خرداد- تیر) نسبت به ماه مه (اردیبهشت - خرداد) بیش از ۶ دلار برای هر بشکه کاهش یافت.

صنعت نفت

وضعیت صادرات نفت رو به بهبود است ۲۳ تیر

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که طبق اعلام وزیر نفت وضعیت صادرات نفت رو به بهبود است.

صنعت نفت

آمادگی ایران در پیش فروش نفت ۲۳ تیر

عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی با بیان اینکه مجلس از مدل‌های مختلف در زمینه فروش نفت استقبال می‌کند، گفت: جمهوری اسلامی این آمادگی را دارد که نفت خود را به کشورهای قدرتمندی که درصدد تأمین امینت نفتی خود در یک بازه زمانی دو یا سه ساله هستند پیش فروش کند.

© 2019 - All rights reserved