صنعت نفت ایران
1398/6/27
Wednesday

اخبار و آگهی استخدام

صنعت نفت

استخدام مهندس ترجیحا مکانیک – برق – صنایع در شرکت مهندسی و بازرگانی فعال در زمینه نفت،گاز و پتروشیمی واقع درجزیره کیش ۲۷ شهریور

شرکت مهندسی و بازرگانی فعال در زمینه نفت،گاز و پتروشیمی واقع در جزیره کیش از مهندسین ترجیحا مکانیک – برق – صنایع آشنا به انواع ابزار دقیق با حداقل5سال سابقه کاری مرتبط دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام 2 عنوان شغلی برای مدیر کارخانه تولید سیلندر گاز مایع و مهندسی سازه های دریایی (مسلط به اجرای پروژه های جتی و سازه های دلفینی در صنعت نفت و گاز) ۲۷ شهریور

جهت عنوان های شغلی مدیر کارخانه تولید سیلندر گاز مایع و مهندسی سازه های دریایی از مدیران با تجربه و مسلط به اجرای پروژه های جتی و سازه های دلفینی در صنعت نفت و گاز و ... دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام کارشناس صنایع در شرکت بازرگانی سیال کنترل (جهت فعالیت در شور اباد) ۲۷ شهریور

شرکت بازرگانی سیال کنترل از مهندسین صنایع جهت فعالیت در شور اباد دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام 3 ردیف شغلی برای کارشناسان ارشد/ کارشناس برنامه نویسی - مخابرات و تکنسین الکترونیک در شرکت تحقیقاتی واقع در شرق تهران ۲۷ شهریور

شرکت تحقیقاتی واقع در شرق تهران از کارشناسان ارشد/ کارشناس برنامه نویسی - مخابرات و تکنسین الکترونیک دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام 5 ردیف شغلی برای مهندسین برق - مکانیک - صنایع - شیمی و کاردان/ کارشناس الکترونیک یا کامپیوتر در شرکت معتبر صنعتی واقع در شهرک صنعتی سلفچگان ۲۷ شهریور

شرکت معتبر صنعتی واقع در شهرک صنعتی سلفچگان از مهندسین برق - مکانیک - صنایع - شیمی و کاردان/ کارشناس الکترونیک یا کامپیوتر دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام 8 عنوان شغلی برای کارشناس مناقصات تجهیزات نفت و گاز- برنامه ریزی - فروش و ... در شرکتی معتبر در زمینه ساخت تجهیزات و سازه های فلزی در کرمان (جهت فعالیت در کرمان و تهران) ۲۷ شهریور

شرکتی معتبر در زمینه ساخت تجهیزات و سازه های فلزی در کرمان جهت عنوان های شغلی کارشناس مناقصات تجهیزات نفت و گاز- برنامه ریزی - فروش و ... جهت فعالیت در کرمان و تهران از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام کارشناس/ کارشناس ارشد متالوژی و ... در شرکت مهندسی تولیدی ۲۷ شهریور

یک شرکت مهندسی تولیدی از کارشناسان/ کارشناسان ارشد متالوژی و .. جهت فعالیت در دو رده شغلی دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام کارشناس ارشد مهندسی صنایع در شرکت معتبر تولیدی - بازرگانی ۲۷ شهریور

یک شرکت معتبر تولیدی - بازرگانی از کارشناسان ارشد مهندسی صنایع دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام سرپرست برق (با مدرک مهندسی برق) در جهت فعالیت در پروژه تعمیر تجهیزات نفتی و نیروگاهی در جنوب کشور ۲۶ شهریور

از مهندسین برق جهت فعالیت در عنوان شغلی سرپرست برق در پروژه تعمیر تجهیزات نفتی و نیروگاهی در جنوب کشور دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام مهندس عمران در شرکت مشاور معتبر ابنیه ۲۶ شهریور

شرکت مشاور معتبر ابنیه از مهندسین عمران با سابقه نظارت کارگاهی دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام کارشناس بازرگانی (آشنا با تجهیزات نفت و گاز) ۲۶ شهریور

از کارشناسان بازرگانی آشنایی با تجهیزات نفت و گاز با حداقل 2سال سابقه مرتبط دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام مهندس مکانیک (ترجیحا آشنا به پایپینگ) ۲۶ شهریور

از مهندسین مکانیک ترجیحا آشنا به پایپینگ دعوت به همکاری می شود.

صنعت نفت

استخدام کارشناس فروش و بازار یابی در شرکت خصوصی معتبر در زمینه نفت و گاز و انرژی ۲۶ شهریور

شرکت خصوصی معتبر در زمینه نفت و گاز و انرژی جهت عنوان شغلی کارشناس فروش و بازاریابی از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام چند ردیف شغلی برای مهندسین شیمی - صنایع - مکانیک - متالوژی- برق - کارشناس حسابداری و ... در شرکت صنایع فولاد و چدن بهمن آسیا ۲۶ شهریور

شرکت صنایع فولاد و چدن بهمن آسیا از مهندسین شیمی - صنایع - مکانیک - متالوژی- برق - کارشناس حسابداری و ... دعوت به همکاری می نماید.

صنعت نفت

استخدام نقشه کش و مهندس مکانیک جهت فعالیت در مهندسین مشاور ۲۶ شهریور

از مهندسین مکانیک (با سابقه در زمینه طراحی تصفیه خانه های اب) و نقشه کش (با سابقه کار در زمینه تاسیسات شهری) جهت فعالیت در مهندسین مشاور دعوت به همکاری می شود.

© 2019 - All rights reserved