صنعت نفت ایران
1403/3/27
Sunday

سامانه استخدام


سامانه استخدام صنعت نفت

 

راهنمای سامانه:

متخصصین و افراد جویای کار در صنعت نفت، بدون پرداخت هیچ گونه هزینه­‌ای پس از ثبت نام در سایت، صاحب پروفایلی می‌شوند که در آن مشخصات فردی و اطلاعات رزومه خود را به صورت آنلاین ثبت می‌کنند. این اطلاعات توسط سایت بطور اتوماتیک تبدیل به یک رزومه شده و در بانک اطلاعاتی‌ ذخیره می‌شود. همچنین کاربران در هر زمانی که نیاز داشته باشند، می‌توانند رزومه خود را به روزرسانی و حتی نسخه قابل چاپ از سایت دریافت نمایند.

کارفرمایان و شرکت‌ها امکان این را دارند که نیروهای مورد نظر خود را از مجموعه رزومه‌های جمع­ آوری شده در بانک اطلاعاتی سایت جستجو کنند. همچنین کارفرمایان می­‌تواند بر اساس پارامترهایی مثل جنسیت، مدرک و رشته تحصیلی، سن، سابقه کار و استان تقاضای کار جستجوی خود را محدود نماید. سایت رزومه‌هایی‌ را که بیشترین مطابقت را با پارامترهای درخواستی کارفرما دارند را به کارفرما پیشنهاد می‌دهد. کارفرما پس از بررسی رزومه‌های پیشنهاد شده، با افراد مورد نظر خود تماس گرفته، از آنها برای مصاحبه و دیدار حضوری دعوت به عمل می­‌آورد.

مراحل ثبت رزومه:

1- با انتخاب گزینه ثبت رزومه، آدرس ایمیل خود را به عنوان نام کاربری و کلمه عبور پیشنهادی خود را وارد کرده و گزینه ثبت نام را انتخاب فرمایید.

2- لینک تایید ثبت نام به ایمیل شما (قسمت Inbox یا Spam) ارسال می‌شود که با کلیک بر روی آن، نام کاربری شما فعال می‌شود.

نکته: در صورتی که لینک تایید به ایمیل شما ارسال نشد، این مشکل به دلیل ترافیک بالای سایت می‌باشد، لذا خواهشمند است در این صورت مرحله اول را مجدداً تکرار فرمایید.

3- بعد از فعال سازی نام کاربری، از قسمت ویرایش رزومه، با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، وارد پروفایل خود شوید و اقدام به تکمیل اطلاعات مورد نیاز رزومه کرده و در نهایت ذخیره فرمایید.

نکته: برای نمایش بهتر فایل رزومه در بانک اطلاعاتی، اندازه طول یا عرض تصویر انتخابی حداکثر 150 پیکسل باشد.

4- رزومه شما بعد از تایید مدیریت سایت، در کمتر از 24 ساعت در لیست رزومه‌ها قرار خواهد گرفت.

تذکر:

نظر به اینکه اطلاعات رزومه شما در نتایج جستجوی این سایت و موتورهای جستجو مثل گوگل قابل مشاهده می‌باشد، لذا خواهشمند است در ورود اطلاعات دقت فرمایید. زیرا این سایت هیچگونه مسئولیتی درقبال انتشار اطلاعات شما ندارد.

 

نکته:

پیشنهاد می‌شود رزومه خود را به صورت دوره‌ای بروزرسانی (ویرایش) نمایید زیرا این سامانه به طور اتوماتیک رزومه‌های تازه ویرایش شده را در اولویت پیشنهاد به کارفرمایان قرار می‌دهد.

 


© 2019 - All rights reserved