صنعت نفت ایران
1403/2/30
Sunday

پیمانکاران و تامین کنندگان


سامانه پیمانکاران و تأمین کنندگان صنعت نفت

 

راهنمای سامانه:

پیمانکاران و تأمین کنندگان صنعت نفت، بدون پرداخت هیچ گونه هزینه­‌ای پس از ثبت نام در سایت، صاحب پروفایلی می‌شوند که در آن مشخصات و زمینه فعالیت شرکت خود را به صورت آنلاین ثبت می‌کنند. این اطلاعات توسط سایت بطور اتوماتیک تبدیل به یک رزومه شده و در بانک اطلاعاتی‌ ذخیره می‌شود. همچنین کاربران در هر زمانی که نیاز داشته باشند، می‌توانند رزومه خود را به روزرسانی و حتی نسخه قابل چاپ از سایت دریافت نمایند.

کارفرمایان امکان این را دارند که پیمانکاران و تأمین کنندگان مورد نظر خود را از مجموعه رزومه‌های جمع­ آوری شده در بانک اطلاعاتی سایت جستجو کنند. همچنین کارفرمایان می‌تواند بر اساس پارامترهایی مانند زمینه و نوع فعالیت (مشاوره مهندسی، تأمین کالا، اجرا، راه اندازی، تأمین مالی، مدیریت، بازرسی و ... ) و گواهینامه‌های اخذ شده، جستجوی خود را محدود نماید. سایت رزومه‌هایی‌ را که بیشترین مطابقت را با پارامترهای درخواستی کارفرما دارند را به کارفرما پیشنهاد می‌دهد. کارفرما پس از بررسی رزومه‌های پیشنهاد شده، با شرکت مورد نظر خود تماس می‌گیرد.

مراحل ثبت رزومه:

1- با انتخاب گزینه ثبت شرکت، آدرس ایمیل خود را به عنوان نام کاربری و کلمه عبور پیشنهادی خود را وارد کرده و گزینه ثبت نام را انتخاب فرمایید.

2- لینک تایید ثبت نام به ایمیل شما (قسمت Inbox یا Spam) ارسال می‌شود که با کلیک بر روی آن، نام کاربری شما فعال می‌شود.

نکته: در صورتی که لینک تایید به ایمیل شما ارسال نشد، این مشکل به دلیل ترافیک بالای سایت می‌باشد، لذا خواهشمند است در این صورت مرحله اول را مجدداً تکرار فرمایید.

3- بعد از فعال سازی نام کاربری، از قسمت ویرایش شرکت، با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، وارد پروفایل خود شوید و اقدام به تکمیل اطلاعات مورد نیاز رزومه کرده و در نهایت ذخیره فرمایید.

نکته: برای نمایش بهتر فایل رزومه در بانک اطلاعاتی، اندازه طول و عرض تصویر انتخابی حداکثر 300 در 300 پیکسل باشد.

4- رزومه شما بعد از تایید مدیریت سایت، در کمتر از 24 ساعت در لیست رزومه ها قرار خواهد گرفت.


© 2019 - All rights reserved